2diet Altman

"רזינו בזכות 2diet" - סיפורי הצלחה

הילד הכי שמן בשכבה שפתאום רזה וחייו השתנו, האישה ששנים נסתה להוריד במשקלה וכעת הצליחה להיפטר מעשרות ק"ג, הבחורה שחזרה מהטיול ביפן עם עודף משקל, וכל אלה שלא יכולים לוותר על הפחמימות שלהם, ועכשיו כבר יודעים שהם לא חייבים... האנשים שהצליחו עם 2diet מספרים


"2diet אפשר לי לסגל אורח חיים שונה"
"אחרי שנים שלא יכולתי להגמל מהמתוקים והפחמימות סוף סוף נמצא לי פתרון. 2diet אפשר לי לסגל אורח חיים שונה ותזונה נכונה יותר. ועל כך התודה לכם!"
ס. חיפה"חזרתי למשקל שלי לפני הצבא"
"גרתי ביפן חצי שנה וכשחזרתי לארץ הייתי עם 25 ק"ג מיותרים. נעזרתי בדיאטנית שלי שהמליצה לי על 2diet, לקח לי חצי שנה שבסופה ירדתי לא 25 אלא 30 ק"ג וחזרתי למשקל שלי לפני הצבא."
א. יבנה


"2diet פתר לי את אותם עודפים בצורה יעילה ומועילה"
"לפני כשנתיים העלתי כ-5 ק"ג ובשום פנים ואופן לא הצלחתי להפטר מהם. בחנות הטבע המליצו לי על 2diet, בהתחלה קצת חששתי לבלוע כמוסות משום שאני סובלת ממערכת עיכול רגישה, אך החלטתי לקחת צ'אנס ולנסות - במקביל אני עוסקת בפעילות גופנית. תוך פחות מחודשיים, היו תוצאות מדהימות. בד"כ אני רזה ומשקלי יציב אולם לפני שנתיים העלתי את אותם 5 ק"ג ו 2diet פתר לי את אותם עודפים בצורה יעילה ומועילה."
מ. בית יצחק


"אני ממליצה מאוד על 2diet כדרך חיים למי שאוהב פחמימות"
"רוב שנותיי הבוגרים עברו עליי עם דיאטה כזו או אחרת, יש לי בעיה נוראית עם פחמימות, אני א ו ה ב ת כל דבר שעשוי מפחמימות בכל הצורות ובעיקר בעיקר לחם ופסטה. מאז שאני משתמשת ב 2diet ומשלבת גם מכון כושר, לא רק שלא עליתי, ירדתי 7 קילו ואני אוכלת הכל!!! נכון שבמנות קטנות יותר, אבל לפחות אני לא מונעת מעצמי שום טעימה ושום מאכל. אני ממליצה מאוד על 2diet כדרך חיים למי שאוהב פחמימות - כי פחמימות זה שמחה בחיים! בהצלחה לכולנו שנגיע למשקל הרצוי ונשמור עליו עם אורח חיים בריאים :)"
ל. רמת גן


"תודה לכם על הכל!"
"התחלתי להשתמש ב 2diet אחרי 4 קילו שירדתי ומהר נשרו ממני עוד 6 ולאחר מכן עוד 2. תודה לכם על הכל!"
ל. חולון


"עזר לי מאוד לתחושת הביטחון שעלתה"
"לקחתי את הכדורים יום יום וזה הפחית לי את הצורך לאכול מתוקים ודברים משמינים והתחלתי לרזות. מה שעזר לי מאוד לתחושת הביטחון שעלתה."
ש. חולון


"התחלתי חיים חדשים והפופולריות שלי די.. עלתה בהרבה"
"הסיפור שלי? ככה, נולדתי כילד רזה..חמוד.. כמו כולם עם עיניים כחולות ושיער בלונדיני בערך בגיל 4 5 בלי שום סיבה או תשומת לב רבה מידי התחלתי להשמין.. גדלה לי כרס של ילדים ... כל היסודי סבלתי, באמת סבלתי מההערות על כך יותר מההערות של ההורים .. שמאיצים לעשות ספורט אבל יודעים רק לדבר בין כיתה ט' ל י' החלטתי שיש מהפך... כי זהו.. תיכון ואני הילד הכי שמן בשכבה.. הגעתי כמעט ל90 קילו וחלטתי שזה הסוף! הדיאטנית המליצה על 2DIET והתחלתי לקחת באופן קבוע יחד עם פעילות ספורטיבית שנורא אינטנסיבית הזעתי הרבה מאוד.. עשיתי ספורט מה שנראה כדבר הזוי אחרי שראיתי את התוצאות הראשונות פשוט הייתי המאושר בעולם לבסוף.. אחרי 4 חודשים נורא אינטסיבים אני שוקל 68 קילו.. ואני מטר 74 כמו שהגיל שלי אמור להיות וכמובן שסוף סוף אין לי כרס להתבייש בה בבריכה וכולם מופתעים ממני ותקופות החגים לא מפחידות אותי יותר. עכשיו אני באמת מאושר@ @ !!! התחלתי חיים חדשים והפופולריות שלי די.. עלתה בהרבה ... אני מוקף בחברים שלא ידעו לקיומי תודה רבה לכםםםםםםםם ממש עזרתם לי ואני מקווה להתמיד."
ע. עפולה


"תודה רבה 2diet lady"
"2diet הציל אותי!!! הלא ייאמן קרה החשק למתוק (שוקולד בעיקר) נעלם!!! וירדתי 5 קילוגרמים בחודש. הקפדתי בוקר וערב קצת לפני הארוחה לקחת את הכדורים כמובן שעם תפריט תזונתי מאוזן וזה ממש מתאים לי. תודה רבה 2diet lady"
ע. ניר יפה


"אני אוכלת מסודר בעבודה ובבית וזה נותן לי מוטיבציה להצליח"
"אני משתמשת ב 2diet והצלחתי להשיל 5 ק"ג. אני ממשיכה לעשות ספורט, אני אוכלת מסודר בעבודה ובבית וזה נותן לי מוטיבציה להצליח. לא חשבתי שאצליח אבל כמובן כמו שאמרו לי הבנות מאלטמן, זה לא קסם הכל תלוי בי כמובן. אז יישר כוח לחברת אלטמן וכמובן לכל הבנות באשר הן בהצלחה"
א.


"הייתי מספרת שזה הקסם של 2diet"
"האמת שאני משתמשת ב 2diet כבר 4 חודשים והצלחתי לרדת 9 קילו, מה שהכי טוב זה שהייתי אוכלת דברים מתוקים וכל מה שהיה בא לי במידה ו 2diet עזר לי לרזות. זה היה החלום שלי, כל מי שראה אותי אחרי שהשתמשתי בתוסף אמר לי "איזה יופי" ו "מה עשית?" - אז הייתי מספרת שזה הקסם של 2diet  וזה אמיתי, אף פעם לא רזיתי 9 קילו ב 4 חודשים. אז אני אומרת לכל מי שרוצה גוף קסום להשתמש ב 2diet"
א. טירה


"ירדתי קרוב ל 30 קילו וזה היה בעזרת 2diet!!!"
"אני בת 46, מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי שמנה. הייתי הילדה הכי שמנה בגן, הכי שמנה בכיתה, הכי שמנה בבית ספר והכי שמנה בצבא. שמנה במשרה מלאה. אני יודעת שמייד כמה ממכריי יקפצו ויגידו "לא נכון", אבל זה לא חשוב לי, כי גם אם לא הייתי הכי שמנה - ככה הרגשתי. בימי הנוראיים ביותר הגעתי למשקל קרוב ל 100 קילו... לכל דיאטה שנכנסתיהייתי בתחושה שהנה מצאתי את מילות הקסם ואני כבר אתחיל לרזות, נכון שכולם דברו על תהליך, כולם אמרו "זו לא דיאטה אלא דרך חיים". בכל אחת מהדיאטות שעשיתי ירדתי במשקל, לעיתים קילוגרמים בודדים ולעיתים עשרות, אבל כואב להגיד - בכל אחת מהן גם עליתי חזרה. בדיאטה האחרונה שעשיתי ירדתי קרוב ל 30 קילו וזה היה בעזרת 2diet!!! זו הייתה דיאטה המבוססת על פירות ירקות והמון כושר, הגעתי למשקל שבחיים לא האמנתי שאגיע - 77 קילו!!! - נדמה לי שזה היה המשקל שלי בגיל 11. נדמה לי שהפעם זה שונה, נדמה לי שהפעם אני עוברת תהליך, נדמה לי שאולי לראשונה בחיי אני עוברת תהליך אמיתי בעניין הדיאטה שמורכב מחלקיקים קטנים של הבנות - אני מאמינה שאפגוש בדרך עוד הצלחות ונצחונות שמחה ואושר. רזה מתמיד... בזכות 2diet."
מ. רחובותלסיפורי הצלחה נוספים »»

 

הדפסשלח לחבר
כתבות נוספות בנושא
בשורה חדשה מארה"ב: עוברים מדיאטה לניהול משקל
אין תירוצים – יש תוצאות
Phase2: הכוכב החדש בתחום ההרזיה
בשורת ניהול המשקל
אני בדיאטה
Phase2 - הנוסחה להפחתת קלוריות
CLA - הנוסחה המוצלחת לחיטוב הגוף
ה-FDA קובע: "Phase2 יכול לסייע בבקרת משקל ושמירה עליו"
דרונט בניית אתרים