צור קשר

הירשמו לקבלת
עדכונים והטבות

יומי ויטמין C - עוברים את החורף עם גוף בריא

 

יומי ויטמיןC  הוא תוסף תזונה מיוחד לילדים, המכיל מינון גבוה של ויטמין C מסיס במים החיוני לתפקוד התקין של הגוף. ויטמין C נחוץ לפעילות תקינה של המערכת החיסונית, לשיפור יכולת הגוף להתמודד במצבים זיהומיים ועם מחלות ויראליות, והוא משמש כנוגד חמצון.

 

 

 

 היתרונות של יומי ויטמין C:

  • מכיל 60 מ"ג ויטמין C ותמצית פקעות ורדים
  • ויטמין C תורם לתפקוד תקין של מערכת החיסון
  • דובוני ג'לי בטעם תפוז או פטל
  • כשר פרווה

יומי ויטמיןC  אחד מכיל: 

רכיבים פעילים בדובון

כמות: יחידת דובון

ויטמין C

60 מ"ג

  

הוראות שימוש:

אכילת דובון אחד או שניים ליום
מומלץ לילדים מגיל 3 ומעלה.

לילדים בעלי קשיי אכילה - ניתן לחתוך את הדובון.

מומלץ לאכול לאחר ארוחה כקינוח ולא על קיבה ריקה.

 

מהו ויטמין C?
ויטמין
C, הידוע גם כחומצה אסקורבית, הוא ויטמין מסיס במים אשר גוף האדם אינו מסוגל לסנתז, ולכן הוא חייב להגיע מהמזון. מצבי לחץ גופניים ונפשיים עלולים להוריד את רמותיו בגוף.

 

מדוע זקוקים ילדינו לוויטמין C?
ויטמין
C נחוץ לפעילות תקינה של המערכת החיסונית, לשיפור יכולת הגוף להתמודד במצבים זיהומיים ועם מחלות ויראליות, והוא משמש כנוגד חמצון.

 

מה הם המקורות הטובים לוויטמין C מן המזון?
חוסר בוויטמין C נגרם עקב צריכה לא מספקת של הוויטמין מהמזון. מקורות טובים לוויטמין C מהמזון אפשר למצוא בפירות הדר, עגבניות, מלונים, פלפלים, כרוב, גויאבות, תות שדה, אננס, תפוחי אדמה וקיווי. אולם חשוב לדעת כי ויטמין C הוא רכיב תזונה רגיש ביותר הנהרס בקלות עקב חמצון. מכיוון שכך ומכיוון שהוא מסיס במים יש לו נטייה "לצאת החוצה" בזמן בישול פירות וירקות.

לכן, ככל שהפירות והירקות חתוכים זמן רב יותר ומבושלים זמן רב יותר מראש, כך עולה כמות הוויטמין שאנו מאבדים. לדוגמה - אובדן ויטמין C מירקות מבושלים שנשמרו בקירור למשך 24 שעות עשוי להגיע ל-45%. לכן, בנוסף לצריכתו מהמזון מומלץ להשלים צריכה מתוסף תזונה, כדי לוודא שאכן מגיעים לצריכה היומית המומלצת.

הדפסשלח לחבר