2diet Altman

שאלות נפוצות

 

למי מתאימה דיאטה בשיטת 2diet?
  • לנשים וגברים מגיל 18 ומעלה.
  • לכל מי שרוצה לרדת במשקל בצורה מתונה ובריאה.
  • לכל מי שרוצה לשמור על משקלו לאחר דיאטה.
לראש העמוד 
מתי יש ליטול את כמוסות 2diet?

הזמן הטוב ביותר ליטול את הכמוסות הוא לפני הארוחה. יש ליטול אותן עם מים. אנחנו ממליצים ליטול את הכדורים לפחות חצי שעה לפני הארוחה, כדי שלמעכב האנזים (phase2) יהיה מספיק זמן כדי לפעול. אבל גם אם נוטלים את הכמוסות תוך כדי ארוחה או מיד לאחריה, עדיין תהיה להן השפעה מנטרלת.

לראש העמוד 
מה עושים כאשר שוכחים ליטול את הכמוסות לפני האוכל?
יש ליטול מנה כפולה של כמוסות (2 כמוסות של Phase 2 ו-2 כמוסות של CLA) בארוחה הבאה.
לראש העמוד 
האם יש לשנות את הדיאטה כאשר משתמשים ב- 2diet?
לפי מחקרים הרכיב העיקרי phase2 פועל על עיכוב ספיגת פחמימות, ולכן ההצלחה הגדולה של 2diet היא דווקא בתפריט המכיל פחמימות. אין זה אומר שאפשר לאכול את כל הפחמימות שרוצים ואוהבים. ובכל מקרה, כל תוכנית תזונה בריאה לשמירה על המשקל כוללת דיאטה מאוזנת ופעילות גופנית.
לראש העמוד 
האם לנשים בהריון מותר להשתמש ב- 2diet?
מכיוון שלא נעשו מחקרים שבדקו את השפעת הרכיבים של 2diet על נשים הרות ומיניקות, השימוש ב- 2diet אינו מומלץ לנשים הרות ומיניקות.
לראש העמוד 
מהו קצב הירידה במשקל כאשר משתמשים ב- 2diet?

לכל אחד קצב חילוף חומרים אחר ולכן התוצאות שונות. במחקר שנערך בקרב 60 נבדקים, שחלקם נטלו Phase 2 וחלקם לא נטלו דבר – ירדו המשתמשים ב- Phase 2 בממוצע 2.9 ק"ג בחודש. אלו שלא השתמשו ב- Phase 2ירדו בממוצע 0.3 ק"ג בחודש. יחד עם זאת, הירידה המומלצת היא בין חצי ק"ג ל-1 ק"ג בשבוע – קצב בריא שבו ניתן להתמיד לאורך זמן.

לראש העמוד 
אילו אינטרקציות יש לכמוסות עם תרופות אחרות?

עד כה לא ידועה אינטראקציה בין CLA לתרופות, Phase2 משפיע על רמת הפחמימות הנספגת לגוף. לכן עשויה להיות לו השפעה הדדית עם תרופות לסוכרת. Phase2 יכול להגדיל את ההשפעה של תרופות היפוגליקמיות לנטילה דרך הפה ו/או אינסולין, ועלולה להתפתח היפוגליקמיה כשלא מתאימים את המינון של תרופות אלה ו/או של האינסולין בהתאם. חשוב לידע את הרופא המטפל על שימוש ב- Phase2 במקביל לטיפול תרופתי בסוכרת.

לראש העמוד 
האם יש צורך במרשם רופא כדי לרכוש 2diet?

המוצר אינו תרופה אלא תוסף תזונה, ולכן אינו מצריך מרשם מרופא. 2diet נמכר בבתי המרקחת, בפארמים ובבתי הטבע.

לראש העמוד 
איך Phase2 עובד?
תוך כדי תהליך העיכול, הגוף ממיר פחמימות המצויות במזונות עמילניים, כגון תפוחי אדמה, אורז, תירס, פסטה וכו' - לסוכר. הגוף מפרק מזונות עמילניים כגון אלה בעזרת אנזים, הנקרא אלפא עמילאז, המיוצר בלבלב.


קלוריות הסוכר נשרפות בפעילות גופנית, או נשמרות בתאי שומן לשימוש עתידי. לרוע המזל, בהיעדר פעילות גופנית, תאי השומן המאחסנים את הקלוריות האלה מצטברים, והתוצאה היא עלייה במשקל.

Phase2/פאזאולמין, מרכיב תזונתי טבעי המופק משעועית לבנה, "מנטרל" את אנזים העיכול אלפא עמילאז לפני שהוא ממיר את העמילן לגלוקוז ואז לשומן. בעיקרון, פעולה זו מאפשרת לחלק מהעמילן לעבור במערכת העיכול מבלי להתעכל.

לראש העמוד 
האם השימוש ב-Phase 2 בטוח?
על פי מחקרים Phase 2 מעכב את פעילותו של אלפא עמילאז - אנזים המפרק עמילן. נטרול האנזים מאפשר לעמילן מהמזון לעבור במערכת העיכול בצורה לא מעוכלת ולא להיספג. בסופו של דבר הוא מופרש מהגוף. מכיוון ש- Phase 2 אינו נספג לזרם הדם, הוא אינו משפיע על אברי הגוף ובטוח מאוד לשימוש ללא כל תופעות לוואי.
לראש העמוד 
האם בטוח להשתמש ב-Phase2 לא כדי לרדת במשקל, אלא כדי לאכול כפליים ולשמור על המשקל?

הרכיב phase2 שעל פי מחקרים מסייע בעיכוב ספיגת פחמימות, נחקר בבני אדם כך שהנבדקים קיבלו ארוחות תקניות או מומלצות. הפחמימות שהם צרכו בכל ארוחה היו מבוססות על גודל הארוחה הממוצעת, ולא על פי שניים ממה שאדם צורך בארוחה. נטילת מינונים גבוהים ממה שמומלץ על ידי היצרן עלולה לגרום לאי-נוחות במעיים, לגזים או לצואה רכה. בכל המקרים האחרים, הגוף מקבל את ה-Phase 2 היטב.

 

מוצרי 2diet אמורים להיות השלמה לתוכנית אכילה בריאה ופעילות גופנית קבועה. תזונה בריאה מבוססת על הוספת פירות וירקות טריים, דגנים מלאים, חלבונים רזים ומוצרי חלב רזים. רצוי להימנע ממלח וסוכר, תוספות הקיימות במזונות מוכנים וארוזים רבים. הפחתה בכמות הקלוריות היומית באמצעות הקטנת גודל המנות, וויתור על מזון עתיר קלוריות ודל במרכיבים תזונתיים תורמים לתזונה בריאה ולשמירה על המשקל

לראש העמוד 
לכמה זמן מספיקה כמוסת Phase2 אחת?

כמוסה אחת יעילה לחסימת קלוריות העמילן הנמצאות בארוחה יחידה, קטנה או גדולה.

לראש העמוד 
האם ישנן תופעות לוואי שליליות לשימוש ב-Phase2?

לא דווח על תופעות לוואי שליליות. עם זאת, מכיוון שהמוצר פועל במערכת העיכול, אנשים הסובלים מנקבים (פרפורציות) במעי, ומחלות דלקתיות של מערכת העיכול צריכים לנקוט משנה זהירות, היות שעמילן שלא עוכל עלול לגרום לבחילות, כאבי בטן והקאות.

לראש העמוד 
האם ניתן להשתמש ב-CLA במקום דיאטה ופעילות גופנית?
CLA יעיל כשמשלבים אותו עם אורח חיים בריא, דיאטה דלת שומן ופעילות גופנית קבועה. מומלץ לאנשים המשלימים את התזונה שלהם עםCLA  לעסוק בפעילות פיזית מתונה לפחות שלוש פעמים בשבוע, חצי שעה בכל פעם.
לראש העמוד 
מהן השפעות ה-CLA על הרכב הגוף?
ה-CLA פועל להפחתת השומן בגוף על ידי מניעת הצטברות של שומן בתאים. השומן בדרך כלל חודר לתאי השומן דרך "דלת" הנשלטת על ידי אנזים, שהוא ה"מפתח". ה-CLA פועל על האנזים הזה ולמעשה מותיר את ה"דלת" נעולה. כשה"דלת" נעולה, השומן לא יכול לחדור לתאים, ולכן כמות השומן בתאים לא יכולה לעלות. ככל שיש פחות שומן בתאים, כן הם יקטנו, וכך ניתן יהיה להקטין את כמויות השומן בגוף. פירוק השומן המוגבר עוזר בשמירה על מסת השרירים ותחזוקתה ולגידול במסת השרירים הרזים.
לראש העמוד 
מה היתרונות של CLA?
CLA הוא מרכיב חדש וטבעי לניהול משקל. מחקרים שונים הראו שמרכיב זה יכול לסייע להגיע ליעדים בנוגע לעיצוב הגוף על ידי הורדת כמויות השומן בגוף והגדלת מסת השרירים.
לראש העמוד 
למשך כמה זמן אפשר לצפות שהשפעות ה-CLA ימשיכו, כחלק מתזונה ואורח חיים בריאים?
ניתן לצרוךCLA  בהתאם להוראות וללא הפסקה, כחלק מאורח חיים בריא.
לראש העמוד 
תוך כמה זמן ייראו תוצאות השימוש ב-CLA ?
כאשר צורכים את המינונים המומלצים, אפשר לראות תוצאות בתוך 8-12 שבועות. זוהי מסגרת הזמן שהוכחה בניסויים קליניים עד כה. הסיבה לכך יכולה להיות שאיזומרים מסוימים של ה-CLA מאוחסנים ברקמות ובממברנות של תאי הגוף, ולכן הם צריכים להגיע לרמה מסוימת לפני שניתן יהיה לראות השפעה כלשהי.
לראש העמוד 
האם השימוש ב-CLA יעיל ובטוח?
כשמשתמשים בו כחלק מאורח חיים בריא,CLA  יכול לסייע בהורדת אחוזי השומן בגוף ובבניית מסת גוף רזה.. מחקרים מלמדים שזהו תוסף תזונה בטוח לשימוש, ללא תופעות לוואי שליליות כאשר נוטלים את המינון המומלץ.CLA  נמצא בשימוש באירופה כבר שבע שנים, ללא דיווחים על תופעות לוואי כלשהן.
לראש העמוד 
מהן חומצות שומן?
חומצות שומן מורכבות משרשראות פחמן המכילות מימן וחמצן. מעבר לאורך השרשרת, חומצות השומן משתנות בכמות ובסוג הקשרים הכפולים בהן. CLA היא חומצת שומן חשובה בעלת מבנה ייחודי התורם ליתרונות הבריאותיים המוכחים שלה.
לראש העמוד 
מהם ליפידים?
ליפידים (שומנים) מוגדרים בדרך כלל כחומרים בלתי מסיסים במים. הליפידים ממלאים מספר תפקידים בגוף, לדוגמה, כמקורות אנרגיה, כרכיב מבני, או כגורם דמוי הורמון. 
לראש העמוד 
דרונט בניית אתרים