צור קשר

הירשמו לקבלת
עדכונים והטבות

יומי - ויטמינים שילדים אוהבים

 

סדרת "יומי" היא סדרת ויטמינים שפותחה במיוחד עבור ילדים, ומשווקת על ידי חברת אלטמן. מוצרי יומי אהובים על הילדים, בשל מראם וטעמם – דובוני ג'לי, או בטעם שוקולד – שהילדים נהנים לקחת, והם כיום קו המוצרים הנמכר והפופולארי ביותר ברשתות הפארמים.

 

הסידרה היא פרי מחקר ופיתוח ישראליים ומהווה פריצת דרך בכל הקשור להשלמה התזונתית שלה זקוקים הילדים. סדרת הוויטמינים לילדים מיוצאת לאירופה, אפריקה ואמריקה - שבה זוכים המוצרים להצלחה רבה - ומהווה מקור לגאווה ישראלית.

 

מוצרי יומי עשויים בשתי צורות:

דובוני ג'לי, שעימם נמנים המוצרים: ויטמין סי, מולטי ויטמין, מולטי ויטמין פלוס, וברזל

מוצרים בטעם שוקולד, הארוזים בבליסטר של 20 דובונים בטעם שוקולד לבן או שוקולד חום: אצידופילוססידןאומגה 3, פרוביוטיקה  

כל מוצרי יומי מכילים רכיבים טבעיים, ויטמינים ומינרלים איכותיים, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. המוצרים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת בתנאי GMP (תנאי ייצור נאותים) מתקדמים.

 

חברת טעם טבע-אלטמן, משווקת מוצרי יומי בישראל, היא אחת החברות הוותיקות והגדולות בעולם בתחום תוספי התזונה. החברה מייבאת ומשווקת מוצרים מן היצרנים המובילים והחדשניים בעולם ומונה כ- 150 עובדים, ביניהם: דיאטניות, רוקחים ונטורופתים מוכרים בתחומם.

 

מוצרי יומי מיוצרים על ידי חברת אנליט בע"מ, המייצרת ומספקת מגוון רחב ביותר של תוספי תזונה. אנליט נמנית עם החברות המובילות בתחום ייצור תוספי התזונה.

טעם טבע-אלטמן ואנליט הן חברות בנות של מוצרי מעברות - חברה העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מזון ותוספי תזונה לבני אדם ולבעלי חיים. חברות בנות נוספות של מוצרי מעברות הן: מעבדות מטרנה, ביופט, אדמה, גלובל ביופט, חלבית. 

 

  

 

הדפסשלח לחבר